Форум для общения на любые темы

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум для общения на любые темы » Строительные компании » шукаю дизайн студію


шукаю дизайн студію

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Шукаю дизайн студію з адекватними цінами, що може взятись за проект офісу IT. У нас фірма велика, на 500 осіб десь. Треба щось сучасне. І ціну б розуміти. Чи є такі на приміті у когось?

0

2

а приміщення окреме чи знімаєте десь у бізнес-центрах?  Ми просто зараз саме у пошуку оренди поки що, але і ваші питання актуальні і для нас

0

3

Що я можу сказати, нам потрібна була дуже хороша  студію дизайну інтер'єру з відомих, щоб  створили нам  проект IT офісу.
У нас сам офіс десь на 500 кв. Працівників розмістити треба буде близько  100 осіб, тому по-перше буде  потрібна розробка опенс-спейсу, ще переговорної, звичайно ж ще кабінет директора, а ще планується спільна кухня і зона відпочинку ну і коридор
Після перегляду багатьох сайтів мені більше сподобалась одна  студія Adesign, тому що там декватні ціни -від 7$ за кв.м.,  виставлено дуже велике портфоліо з успішними проектами  (я ось тільки на сайті знайшов  19 робіт у портфоліо тут  https://adesign.com.ua/ua/gallery-of-in … ffice.html , а ще вони роблять ну просто круті візуалізації та використовують  сучасний стиль.
Хтось ще може поділитись інфою про схожі  студії з  нормальними цінами? Бо  платити від 25 $ за кв.м. , а наші імениті студії менше і не кажуть, а  це надто дорого, просто неадекватні цінники у них.

0


Вы здесь » Форум для общения на любые темы » Строительные компании » шукаю дизайн студію


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно