Форум для общения на любые темы

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум для общения на любые темы » Разные услуги » Який пилосос для басейну обрати?


Який пилосос для басейну обрати?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

У мене з'явився басейн, і тепер мені потрібен пилосос для його очищення. Я абсолютно новачок в цьому ділі і не знаю, який пилосос вибрати. Можете порадити щось надійне і не занадто дороге? Я просто заплутався в усіх цих моделях!

0

2

Коли вибираєш пилосос для басейну, важливо враховувати потужність, тип фільтрації і довжину шланга. Я б порадив звернути увагу на моделі з потужним насосом і хорошою фільтрацією. Це допоможе підтримувати чистоту води. Також врахуй розмір басейну, щоб шланг був достатньо довгим.

0

3

Дякую за пораду! Але де їх можна купити? Я не дуже розуміюся на магазинах, де продають такі речі. Можливо, є якийсь інтернет-магазин, де я зможу вибрати пилосос і зробити замовлення?

0

4

Klqrov написал(а):

У мене з'явився басейн, і тепер мені потрібен пилосос для його очищення. Я абсолютно новачок в цьому ділі і не знаю, який пилосос вибрати. Можете порадити щось надійне і не занадто дороге? Я просто заплутався в усіх цих моделях!

Звісно, є чудовий інтернет-магазин "Aquapolis", який спеціалізується на обладнанні для басейнів. Там ти знайдеш великий каталог пилососів для басейнів різних марок і моделей. Рекомендую переглянути їх каталог пилососів для басейну https://aquapolis.ua/ua/pylesosy.html вони пропонують широкий вибір і консультації щодо вибору.

Щодо моделі, я б порадив звернути увагу на "Polaris F9550 Sport Robotic". Це професійний пилосос, який відмінно справляється з очищенням великих басейнів. У нього потужний насос, передова система фільтрації і навіть розумна навігація. Він підходить для різних типів басейнів і легко керується через додаток. Ця модель справді заощадить твій час і зусилля при догляді за басейном.

https://i.postimg.cc/pLqDRCN6/image.png

0


Вы здесь » Форум для общения на любые темы » Разные услуги » Який пилосос для басейну обрати?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно