Форум для общения на любые темы

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум для общения на любые темы » Мужское здоровье » Порадьте смарт годинник


Порадьте смарт годинник

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Я думаю про покупку смарт годинника, але не знаю, з чого почати. Які функції мені слід враховувати? Які параметри годинника важливі для вибору? Буду вдячний за ваші поради.

0

2

Для вибору смарт годинника, потрібно враховувати його сумісність зі смартфоном, який ви використовуєте. Також важливо обрати годинник з великим екраном і довгим часом роботи від однієї зарядки. Якщо вам подобається займатися спортом, то оберіть годинник з функцією відстеження активності. А якщо ви використовуєте годинник для роботи, то зверніть увагу на функції для управління робочими завданнями.

0

3

Дякую за поради. Мені здається, що я знайшов годинник, який мені подобається. Він має всі функції, які вам згадували. Але я не знаю, де краще купувати смарт годинники. Які магазини ви порадите?

0

4

Klqrov написал(а):

Я думаю про покупку смарт годинника, але не знаю, з чого почати. Які функції мені слід враховувати? Які параметри годинника важливі для вибору? Буду вдячний за ваші поради.

Я б порадив звернутися до інтернет магазину "Allo" там є великий вибір смарт годинників Самсунг https://allo.ua/ua/smart-chasy/proizvoditel-samsung/ також у них досить гарні ціни і регулярні знижки.

Загляньте подивіться каталог. Якщо ви шукаєте модель з великим екраном і довгим часом роботи, то пораджу звернути увагу на Samsung Galaxy Watch3. Ця модель має 45-міліметровий екран, функцію пульсометра, GPS і багато інших корисних функцій. Також вона виглядає дуже стильно і якісно виконана. Взагалом вибору дуже багато, та купити є що!

0


Вы здесь » Форум для общения на любые темы » Мужское здоровье » Порадьте смарт годинник


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно